Кралицата Летиција во совршен летен стајлинг со разнобоен макси фустан
Почетна » Новости » Мода » Кралицата Летиција во совршен летен стајлинг со разнобоен макси фустан

Кралицата Летиција во совршен летен стајлинг со разнобоен макси фустан

Кралицата Летиција, кралот Фелипе и кралицата Софија беа домаќини на свечен прием на претставници на Балеарските Острови.

За настанот во палатата Маривент, во близина на Палма, 49-годишната припадничка на шпанското кралско семејство избра летен стајлинг со акцент на портокаловата боја која совршено го истакна нејзиниот тен. Фустанот со кактуси на Летиција доаѓа од брендот Charo Ruiz Ibiza, додека обувките на плута се од Calzados Picón.

Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција

Анкета

Анкета
Колку често купувате онлајн?
  • 36%
  • 30%
  • 18%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 5799 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.