Кралицата Летиција во пастелен костум совршен за пролетните денови
Почетна » Новости » Мода » Кралицата Летиција во пастелен костум совршен за пролетните денови

Кралицата Летиција во пастелен костум совршен за пролетните денови

Кралицата Летиција секогаш привлекува внимание каде и да се појави благодарение на модерните стајлинзи.

47-годишната припадничка на шпанското кралско семејство покажа дека е во чекор со модните трендови и за посетата на конференција во Мадрид. За настанот, таа избра костум во пастелна нијанса од BOSS, кој е совршен за пролетните денови.

Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција

Летиција се сретна со работници од добротворната организација APRAMP, чија цел е да ги заштитат жртвите на сексуална експлоатација и трговија со луѓе и да им помогнат тие да започнат нормален живот.

Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 64%
  • 36%
Се испраќа...

(Вкупно: 6740 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“