Кралицата Летиција во модерен комбинезон од Mango покрај кралот Фелипе
Почетна » Новости » Мода » Кралицата Летиција во модерен комбинезон од Mango покрај кралот Фелипе

Кралицата Летиција во модерен комбинезон од Mango покрај кралот Фелипе

Кралицата Летиција и кралот Фелипе ја продолжуваат својата турнеја низ Шпанија.

За посетата на Кастиља-Ла Манча, 47-годишната кралица избра лежерна, но модерна комбинација.

Комбинезонот во сафари стил е од Mango, а Летиција го искомбинира со еспадрили на плута и плетена чанта. При близок контакт со други луѓе, тие носеа заштитна маска.

Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција

Фустан со ист принт од Mango можете да набавите со 25% пропуст на Online Shop на FashionGroup.

Mango

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6376 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.