Колоритна мода: Стилските приказни на блогерката Лена која го крие своето лице
Почетна » Новости » Мода » Колоритна мода: Стилските приказни на блогерката Лена која го крие своето лице

Колоритна мода: Стилските приказни на блогерката Лена која го крие своето лице

Запознајте ја Лена – блогерка од Калифорнија која е вљубена во колоритните стајлинзи.

Лена вели: „Никогаш не ги затворајте очите за боите – тие имаат многу повеќе моќ отколку што мислите“.

На Instagram, Лена споделува фотографии од своите модни комбинации, но го крие своето лице, бидејќи си ја цени приватноста. Досега, таа има 4,2 милиони следбеници.

Лена Лена Лена Лена Лена

Модната ентузијастка, која потекнува од Украина, се соочува со неколку здравствени проблеми, меѓу кои и хронична лајмска болест, и поради тоа повремено е принудена да користи.

Лена е опседната со свежа, локална, органска храна во обид да си го подобри здравјето. Од 1999 година, таа покрај лајмска болест, има и синдром на постурална ортостатска тахикардија и синдром на хроничен замор.

Лена Лена Лена Лена Лена Лена Лена Лена Лена Лена Лена Лена Лена Лена Лена
Лена Лена Лена Лена Лена Лена Лена Лена Лена Лена Лена Лена Лена Лена Лена Лена Лена Лена Лена Лена Лена Лена Лена Лена Лена Лена Лена Лена Лена Лена Лена Лена Лена

Анкета

Анкета
Каде ќе го прославите доаѓањето на 2022 година?
  • 6%
  • 13%
  • 56%
  • 5%
  • 2%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 2447 гласа)

Цитат

Ако гледате што имате во животот, секогаш ќе имате повеќе. Ако гледате што немате во животот, никогаш нема да имате доволно.

Опра

Виц

На интервју за работа во државно...

Директорот: Госпоѓице, зошто би сакале да работите токму во ова претпријатие?

Кандидатката: Татоооо, те молам доста со глупави прашања.