Колоритна и ноншалантна: Новата колекција на H&M за пролет/лето 2020
Почетна » Новости » Мода » Колоритна и ноншалантна: Новата колекција на H&M за пролет/лето 2020

Колоритна и ноншалантна: Новата колекција на H&M за пролет/лето 2020

H&M Studio веќе ја најавува следната модна сезона со колекција во која владее ноншалантноста.

„Музата за колекцијата пролет/лето 2020 е личност со слободен дух, некој кој сурфа, планинари, истражува и сака нови нешта“ - вели Ан-Софи Јохансон, креативна советничка во H&M.

Шведскиот бренд во својата нова понуда предлага и футуристички модни додатоци.

Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6127 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.