Колоритна и ноншалантна: Новата колекција на H&M за пролет/лето 2020
Почетна » Новости » Мода » Колоритна и ноншалантна: Новата колекција на H&M за пролет/лето 2020

Колоритна и ноншалантна: Новата колекција на H&M за пролет/лето 2020

H&M Studio веќе ја најавува следната модна сезона со колекција во која владее ноншалантноста.

„Музата за колекцијата пролет/лето 2020 е личност со слободен дух, некој кој сурфа, планинари, истражува и сака нови нешта“ - вели Ан-Софи Јохансон, креативна советничка во H&M.

Шведскиот бренд во својата нова понуда предлага и футуристички модни додатоци.

Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M Колекција на H&M

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19954 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?