Колинда Грабар-Китаровиќ елегантна во мастилесто-син комплет
Почетна » Новости » Мода » Колинда Грабар-Китаровиќ елегантна во мастилесто-син комплет

Колинда Грабар-Китаровиќ елегантна во мастилесто-син комплет

Колинда Грабар-Китаровиќ ги освојува модните критичари со својот стил. Хрватската претседателка со елегантен изглед, кој е соодветен за позицијата која ја има, привлекува сè повеќе пофалби.

На официјалната средба со Претседателот на Латвија, Рајмонд Вејонис, 50-годишната политичарка носеше мастилесто-син комплет со здолниште и темносини салонки.

Колинда Грабар-Китаровиќ Колинда Грабар-Китаровиќ Колинда Грабар-Китаровиќ

Бисерниот гердан и исфенираната коса на префинет начин го заокружија нејзиниот стајлинг.

Колинда Грабар-Китаровиќ Колинда Грабар-Китаровиќ Колинда Грабар-Китаровиќ Колинда Грабар-Китаровиќ Колинда Грабар-Китаровиќ Колинда Грабар-Китаровиќ Колинда Грабар-Китаровиќ

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19921 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?