Класична елеганција: Меган Маркл плени во мало црно фустанче нa премиерата на „Кралот лав“
Почетна » Новости » Мода » Класична елеганција: Меган Маркл плени во мало црно фустанче нa премиерата на „Кралот лав“

Класична елеганција: Меган Маркл плени во мало црно фустанче нa премиерата на „Кралот лав“

Меган Маркл и принцот Хари беа дел од гостите на лондонската премиера на филмската верзија на „Кралот лав“.

37-годишната поранешна актерка пленеше во црна креација додека чекореше на жолтиот тепих покрај својот сопруг.

Малото црно фустанче војвотката од Сасекс го искомбинира со чантичка од Gucci и обувки од Aquazzura.

премиерата на „Кралот лав“ премиерата на „Кралот лав“ премиерата на „Кралот лав“ премиерата на „Кралот лав“ премиерата на „Кралот лав“ премиерата на „Кралот лав“ премиерата на „Кралот лав“ премиерата на „Кралот лав“ премиерата на „Кралот лав“ премиерата на „Кралот лав“ премиерата на „Кралот лав“ премиерата на „Кралот лав“ премиерата на „Кралот лав“ премиерата на „Кралот лав“ премиерата на „Кралот лав“ премиерата на „Кралот лав“ премиерата на „Кралот лав“ премиерата на „Кралот лав“ премиерата на „Кралот лав“ премиерата на „Кралот лав“ премиерата на „Кралот лав“ премиерата на „Кралот лав“ премиерата на „Кралот лав“ премиерата на „Кралот лав“ премиерата на „Кралот лав“ премиерата на „Кралот лав“ премиерата на „Кралот лав“ премиерата на „Кралот лав“

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18454 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?