Класична елеганција: Кралицата Летиција шармира во Перу
Почетна » Новости » Мода » Класична елеганција: Кралицата Летиција шармира во Перу

Класична елеганција: Кралицата Летиција шармира во Перу

Кралицата Летиција и кралот Фелипе се во тридневна официјална посета на Перу. Шпанскиот кралски пар беше пречекан во Лима од претседателот Мартин Вискара и првата дама Марибел Дијаз.

46-годишната кралица освојуваше со класична елеганција. Нејзиниот стајлинг спојуваше фустан од Каролина Ерера, обувки од Магрит и чантичка од Фурла.

Кралицата Летиција и кралот Фелипе во Перу Кралицата Летиција и кралот Фелипе во Перу Кралицата Летиција и кралот Фелипе во Перу Кралицата Летиција и кралот Фелипе во Перу Кралицата Летиција и кралот Фелипе во Перу Кралицата Летиција и кралот Фелипе во Перу Кралицата Летиција и кралот Фелипе во Перу Кралицата Летиција и кралот Фелипе во Перу Кралицата Летиција и кралот Фелипе во Перу Кралицата Летиција и кралот Фелипе во Перу Кралицата Летиција и кралот Фелипе во Перу Кралицата Летиција и кралот Фелипе во Перу Кралицата Летиција и кралот Фелипе во Перу Кралицата Летиција и кралот Фелипе во Перу Кралицата Летиција и кралот Фелипе во Перу Кралицата Летиција и кралот Фелипе во Перу Кралицата Летиција и кралот Фелипе во Перу

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18465 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?