Класиката е секогаш во мода: Брачен пар од Италија восхитува со елегантниот стил
Почетна » Новости » Мода » Класиката е секогаш во мода: Брачен пар од Италија восхитува со елегантниот стил

Класиката е секогаш во мода: Брачен пар од Италија восхитува со елегантниот стил

Елеонора и Роберто Мараро поседуваат стил на кој многумина се восхитуваат, па јасно е зошто мамат погледи каде и да се појават.

Брачниот пар од Италија, кој стои зад брендот Mararo, не ги следи модните трендови и останува верен на безвременската класика.

„Сум била сведок на многу трендови кои доаѓале и си оделе и конечно сфатив дека стилот е единственото нешто кое останува засекогаш и те обликува како личност. Не сум целосно против тендовите. Ги следам за да знам на каде се движи модниот свет, но не ги следам слепо. Се обидувам да создадам плакар со безвременски парчиња облека и го обожавам резултатот, бидејќи му кажува на светот која сум јас“ – вели модерната Италијанка, кој покрај дизајнирањето на чантите, е и професионален фотограф.

Погледнете фотографии од модните стајлинзи на Елеонора и Роберто и уверете се зошто се сметаат за еден од најдобро облечените парови во светот.

Елеонора и Роберто Мараро Елеонора и Роберто Мараро Елеонора и Роберто Мараро Елеонора и Роберто Мараро Елеонора и Роберто Мараро

Елеонора и Роберто неретко се облекуваат во складни комбинации.

Елеонора и Роберто Мараро Елеонора и Роберто Мараро Елеонора и Роберто Мараро Елеонора и Роберто Мараро Елеонора и Роберто Мараро Елеонора и Роберто Мараро Елеонора и Роберто Мараро Елеонора и Роберто Мараро Елеонора и Роберто Мараро Елеонора и Роберто Мараро Елеонора и Роберто Мараро Елеонора и Роберто Мараро Елеонора и Роберто Мараро Елеонора и Роберто Мараро Елеонора и Роберто Мараро Елеонора и Роберто Мараро Елеонора и Роберто Мараро Елеонора и Роберто Мараро Елеонора и Роберто Мараро Елеонора и Роберто Мараро Елеонора Мараро Мараро Мараро Мараро Мараро Мараро Мараро Мараро Мараро Мараро Мараро

Елеонора често е нарекувана и „Грејс Кели на денешницата“ и „Најелегантната жена на Instagram“.

Мараро Мараро Мараро Мараро Мараро Мараро Мараро Мараро Мараро Мараро Мараро Мараро Мараро Мараро Мараро

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 21%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10422 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.