Кежуал-шик: Есенски стајлинзи од германската блогерка Сумија
Почетна » Новости » Мода » Кежуал-шик: Есенски стајлинзи од германската блогерка Сумија

Кежуал-шик: Есенски стајлинзи од германската блогерка Сумија

Стилските албуми на илјадници дами на Instagram се неисцрпен извор на инспирација. А во склопувањето на привлечни секојдневни стајлинзи, навистина може да ви бидат полезни комбинациите на Сумија.

Германската блогерка негува современ дамски стил со кежуал примеси.

Неутрални нијанси, плетенини, масивни чизми, синџирест накит... Сумија континуирано спојува парчиња кои се меѓу актуелните трендови.

Сумија Сумија Сумија Сумија Сумија Сумија Сумија Сумија Сумија Сумија Сумија Сумија Сумија Сумија Сумија Сумија Сумија Сумија Сумија Сумија Сумија Сумија Сумија Сумија Сумија Сумија Сумија Сумија Сумија Сумија Сумија Сумија Сумија Сумија

Анкета

Анкета
Каде ќе го поминете летниот одмор?
  • 22%
  • 41%
  • 12%
  • 25%
Се испраќа...

(Вкупно: 3754 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.