Каја Гербер го прослави 18-тиот роденден во аутфит од Версаче инспириран од стајлинг на мајка си Синди Крафорд
Почетна » Новости » Мода » Каја Гербер го прослави 18-тиот роденден во аутфит од Версаче инспириран од стајлинг на мајка си Синди Крафорд

Каја Гербер го прослави 18-тиот роденден во аутфит од Версаче инспириран од стајлинг на мајка си Синди Крафорд

Каја Гербер го прослави 18-тиот роденден со голема забава во Њујорк.

Славниот модел привлече внимание со стајлингот кој беше инспириран од изгледот на нејзината мајка Синди Крафорд на доделувањето на видео музичките награди на MTV во 1992 година.

Аутфитот е дело на модната куќа Версаче.

Каја Гербер Каја Гербер Каја Гербер Каја Гербер Каја Гербер Каја Гербер Каја Гербер Каја Гербер Каја Гербер Каја Гербер Каја Гербер Каја Гербер Каја Гербер Каја Гербер Каја Гербер Каја Гербер Каја Гербер

На забавата присуствуваа нејзините родители, Синди и Ренди Гербер, како и нејзината добра пријателка Кендал Џенер, која исто така носеше фустан од Версаче.

Каја Гербер Каја Гербер Каја Гербер Каја Гербер Каја Гербер Каја Гербер Каја Гербер Каја Гербер Каја Гербер

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20106 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?