Каролина Гочева префинета ѕвезда со накит Rebecca на музичкиот настан A1 World of Music во Скопје
Почетна » Новости » Мода » Каролина Гочева префинета ѕвезда со накит Rebecca на музичкиот настан A1 World of Music во Скопје

Каролина Гочева префинета ѕвезда со накит Rebecca на музичкиот настан A1 World of Music во Скопје

Каролина Гочева заедно со Македонската филхармонија ја распеа публиката на музичкиот настан A1 World of Music, организиран по повод ребрендирањето на телекомуникациската компанија оне.Вип.

„Македонското девојче“ безгрешно ги пееше своите понови хитови, а и ги потсети обожавателите на своето музичко минато со „За нас“.

39-годишната пејачка за стајлингот повторно ѝ се довери на долгогодишната стилистка Цаци Паковска. Широките црни панталони и светлата кошула беа надополнети со впечатлив колан и блескав накит од колекцијата „Skyline“ од италијанскиот бренд Rebecca, кој има продажен салон во ТЦ Рамстор во Скопје.

Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева

Видео

ФОТО: Филип Вирановски / Femina.mk

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 27%
  • 73%
Се испраќа...

(Вкупно: 884 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?