И Џенифер Лопез прави модни утки: 51-годишната пејачка во „оверсајз“ панталони и кошула
Почетна » Новости » Мода » И Џенифер Лопез прави модни утки: 51-годишната пејачка во „оверсајз“ панталони и кошула

И Џенифер Лопез прави модни утки: 51-годишната пејачка во „оверсајз“ панталони и кошула

Иако е позната по беспрекорните стајлинзи, Џенифер Лопез не е имуна на модни грешки.

51-годишната ѕвезда беше фотографирана за време на шопинг со своето семејство, а само што се распространија фотографиите, таа стана мета на критики за модниот избор.

Славната пејачка и актерка беше облечена во „оверсајз“ бела кошула и широки панталони, кои ги искомбинира со рамни чевли.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

„Таа конечно носи облека, но ужасна е“, „Тоа е еден од најнеласкавите и најсмешните аутфити“ и „Дали ја носи облеката на Алекс?“ – се дел од коментарите од интернет корисниците.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Џеј Ло пазаруваше со своите близнаци Ема и Макс и двете ќерки на Алекс, Наташа и Ела.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 13%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 3586 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.