Италијанска романса: Најубавите венчаници од новата колекција на Julie Vino кои ќе ги обожавате
Почетна » Новости » Мода » Италијанска романса: Најубавите венчаници од новата колекција на Julie Vino кои ќе ги обожавате

Италијанска романса: Најубавите венчаници од новата колекција на Julie Vino кои ќе ги обожавате

Совршена фузија на романтика, елеганција и сексапил владее во најновата колекција на израелскиот бренд Julie Vino.

Невестинските фустани од колекцијата „Венеција“ за сезоната пролет 2018 ќе ги освојат срцата на дамите кои ценат впечатливи детали и силуети кои ја прегрнуваат фигурата.

Венчаници Julie Vino Венчаници Julie Vino Венчаници Julie Vino Венчаници Julie Vino Венчаници Julie Vino Венчаници Julie Vino Венчаници Julie Vino Венчаници Julie Vino Венчаници Julie Vino Венчаници Julie Vino Венчаници Julie Vino Венчаници Julie Vino Венчаници Julie Vino Венчаници Julie Vino Венчаници Julie Vino Венчаници Julie Vino Венчаници Julie Vino Венчаници Julie Vino Венчаници Julie Vino Венчаници Julie Vino Венчаници Julie Vino Венчаници Julie Vino Венчаници Julie Vino Венчаници Julie Vino Венчаници Julie Vino Венчаници Julie Vino Венчаници Julie Vino Венчаници Julie Vino Венчаници Julie Vino Венчаници Julie Vino Венчаници Julie Vino Венчаници Julie Vino Венчаници Julie Vino Венчаници Julie Vino Венчаници Julie Vino Венчаници Julie Vino Венчаници Julie Vino

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10553 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.