Ирина Шајк во шик комбинација од Версаче со леопардски чизми над колена
Почетна » Новости » Мода » Ирина Шајк во шик комбинација од Версаче со леопардски чизми над колена

Ирина Шајк во шик комбинација од Версаче со леопардски чизми над колена

Ирина Шајк беше меѓу славните гости на забава во Милано организирана по повод 20-годишнината на јапонското издание на „Вог“.

На настанот, 33-годишната убавица се појави во шик комбинација од Версаче.

Краткото здолниште и кошулата со впечатлив принт, атрактивната Русинка ги искомбинира со леопардски чизми над колена.

Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 64%
  • 36%
Се испраќа...

(Вкупно: 6539 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“