Импресионира со едноставност: Кралицата Летиција во црн миди фустан на церемонија во Мадрид
Почетна » Новости » Мода » Импресионира со едноставност: Кралицата Летиција во црн миди фустан на церемонија во Мадрид

Импресионира со едноставност: Кралицата Летиција во црн миди фустан на церемонија во Мадрид

Кралицата Летиција и кралот Фелипе ја предводеа церемонијата „Premios Nacionales De Investigacion“.

На свеченоста во Мадрид, 47-годишната шпанска кралица носеше темен миди фустан од Cos и високи чизми од Стив Меден.

Кралицата Летиција и кралот Фелипе Кралицата Летиција и кралот Фелипе Кралицата Летиција и кралот Фелипе Кралицата Летиција и кралот Фелипе Кралицата Летиција и кралот Фелипе Кралицата Летиција и кралот Фелипе Кралицата Летиција и кралот Фелипе Кралицата Летиција и кралот Фелипе Кралицата Летиција и кралот Фелипе Кралицата Летиција и кралот Фелипе Кралицата Летиција и кралот Фелипе Кралицата Летиција и кралот Фелипе

Летиција се смета за една од најдобро облечените дами во европските кралски семејства.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9683 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.