Избрани модни предлози за инстантно шик изглед
Почетна » Новости » Мода » Избрани модни предлози за инстантно шик изглед

Избрани модни предлози за инстантно шик изглед

Летото е совршено за авантури – патувачки, љубовни, стилски...

Најпопуларниот моден предизвик за „it“ девојките е постигнувањето на шик изглед со урбан шмек.

Во основата на летната манија се закотвени патиките, а во стилската палета влегуваат и лесни фустани со бохо аура, комфорни панталони, вечно актуелниот тексас, маички кои можат да се инкорпорираат во многу комбинации...

Сега експресно можете да ги реализирате модните визии. Тимот на Fashion Group создаде мини колекција од избрана облека и модни додатоци од својата понуда, а сигурно окото ќе ви запре на повеќе од нив:

FashionGroupТоп Mango FashionGroupЧасовник Parfois (-15%) FashionGroupПатики Timberland (-50%) FashionGroupПатики Premiata (-40%) FashionGroupПанталони Replay (-40%) FashionGroupПатики Premiata (-40%) FashionGroupЧанта Parfois (-15%) FashionGroupФустан Springfield (-20%) FashionGroupПатики Timberland (-50%) FashionGroupФустан Mango (-50%) FashionGroupКостим за капење women'secret (-36%) FashionGroupФустан Desigual (-40%) FashionGroupЧанта Parfois (-15) FashionGroupMango блуза/ Mango здолниште

Сите избрани парчиња можете да ги пронајдете на онлајн продавницата на Fashion Group.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8655 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.