Зимска модна инспирација од блогерката која обожава високи чизми над колена
Почетна » Новости » Мода » Зимска модна инспирација од блогерката која обожава високи чизми над колена

Зимска модна инспирација од блогерката која обожава високи чизми над колена

Студеното време нè охрабрува да испробуваме слоевити комбинации, но не мора да ни биде пречка да изгледаме стокмено и шик од глава до пети.

Блогерката Марија Визуете непрекинато привлекува со модерни комбинации, кои честопати вклучуваат високи чизми над колена.

Инспирирајте се од популарната девојка која стои зад блогот „Mia Mia Mine“:

Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine Mia Mia Mine

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 25%
  • 75%
Се испраќа...

(Вкупно: 3633 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.