Згодни и модерни: Оливија Палермо во кадифен костум покрај сопругот на гала во Њујорк
Почетна » Новости » Мода » Згодни и модерни: Оливија Палермо во кадифен костум покрај сопругот на гала во Њујорк

Згодни и модерни: Оливија Палермо во кадифен костум покрај сопругот на гала во Њујорк

Оливија Палермо и Јоханес Хибл присуствуваа на гала вечер организирана од Американскиот балет.

На свеченоста, 32-годишната трендсетерка зачекори во темнозелен кадифен костум и проѕирно боди со чипка, додека 40-годишниот германски модел носеше одело во тегет нијанса.

Оливија Палермо со сопругот Оливија Палермо со сопругот Оливија Палермо со сопругот Оливија Палермо со сопругот Оливија Палермо со сопругот Оливија Палермо со сопругот Оливија Палермо со сопругот Оливија Палермо со сопругот Оливија Палермо со сопругот

Палермо и Хибл стапија во брак во јуни 2014 година.

Оливија Палермо со сопругот Оливија Палермо со сопругот Оливија Палермо со сопругот Оливија Палермо со сопругот Оливија Палермо со сопругот

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9592 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.