За него: Изненадете го за Св. Валентин со подарок кој ќе биде вечен симбол за вашата љубов
Почетна » Новости » Мода » За него: Изненадете го за Св. Валентин со подарок кој ќе биде вечен симбол за вашата љубов

За него: Изненадете го за Св. Валентин со подарок кој ќе биде вечен симбол за вашата љубов

Денот на вљубените се асоцира со романтика, специјални изненадувања и подароци кои говорат за посветеност и креирање на нераскинливи сојузи. Додека Купидон стрела директно во срцата, заљубените интензивно се подготвуваат за празникот кога љубовта царува во воздухот.

Трагате по подарок кој не е предвидлив и секојдневно ќе го потсетува на вас? Насочете го погледот кон машки накит кој идеално би го надополнил неговиот стил.

Изберете урбани кожени белезици, модерни алки, персонализирани приврзоци или сребрени парчиња од колекцијата Uomo од Rebecca која фузира совршени дози на бунтовен дух и џентлменска префинетост.

Пренесете специјална љубовна порака со стил.

Uomo од Rebecca Uomo од Rebecca Uomo од Rebecca Uomo од Rebecca Uomo од Rebecca Uomo од Rebecca Uomo од Rebecca Uomo од Rebecca Uomo од Rebecca

Модните додатоци Rebecca можете да ги пронајдете во македонскиот продажен салон во Рамстор.

Rebecca Macedonia на Instagram

Rebecca Macedonia на Facebook

Uomo од Rebecca

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8587 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.