За модерен изглед: Креативни начини на врзување и собирање на маичките и кошулите
Почетна » Новости » Мода » За модерен изглед: Креативни начини на врзување и собирање на маичките и кошулите

За модерен изглед: Креативни начини на врзување и собирање на маичките и кошулите

Модните блогерки постојано се служат со мали трикови и итрости за да ги стилизираат „обичните“ парчиња облека на интересен начин.

Да, сосема е возможно една обична бела кошула или еднобојна памучна маичка да ја носите на многу различни начини и да ја вклопите во многу ваши стајлинзи. Тоа можете да го направите со помош на нивно собирање во панталоните или со врзување во јазол. Сепак, треба да следите одредени правила додека го правите тоа.

Еве видеа кои ќе ви помогнат:

Една маичка, 10 начини на врзување

Мода Мода Мода Мода Inspi by loan Мода Мода Мода Мода Мода Мода Inspi by loan Мода Мода Мода Мода Мода Мода Мода Мода Мода Мода Мода

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9631 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?