Зад сцената: Ѕирнете како се подготвуваат убавиците за вечерашната ревија на Victoria’s Secret
Почетна » Новости » Мода » Зад сцената: Ѕирнете како се подготвуваат убавиците за вечерашната ревија на Victoria’s Secret

Зад сцената: Ѕирнете како се подготвуваат убавиците за вечерашната ревија на Victoria’s Secret

Десетици од најубавите модели на светот вечерва ја покачуваат температурата во Њујорк, дефилирајќи на ревијата на Victoria’s Secret.

Спектакуларното шоу се снима денес, но ќе биде прикажано дури следниот месец, поточно на 2 декември.

Адријана Лима, Кендис Сванапул, Беати Принсло, Сара Сампајо, Роми Страјд, Елза Хоск, Вини Харлоу, Кендал Џенер, Џиџи и Бела Хадид, Тони Гарн, Барбара Палвин и Џасмин Тукс се само дел од армијата која ќе парадира на пистата во провокативни и театрални костими.

Пред да видиме како ќе изгледаат убавиците на сцената, ѕирнете како течат подготовките зад завесите:

Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS Шоуто на VS

Анкета

Анкета
Каде ќе го поминете летниот одмор?
  • 24%
  • 38%
  • 13%
  • 25%
Се испраќа...

(Вкупно: 501 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.