Зад сцената: Каролина Гочева дама со стил во модната кампања на Rebecca
Почетна » Новости » Мода » Зад сцената: Каролина Гочева дама со стил во модната кампања на Rebecca

Зад сцената: Каролина Гочева дама со стил во модната кампања на Rebecca

Со цел да се шири позитивност и оптимизам во овие моменти, Каролина Гочева го објави старо-новото видео од првата кампања снимена за италијанскиот бренд за накит Rebecca.

Нашето „македонско девојче“ во својата објава на Инстаграм напиша: „Сонцето повторно ќе сјае, а приказната ќе продолжи! Видео зад камерите од далечната 2019“.

Материјалот ја носи нумерата „Ајде да летаме“ во прекрасна изведба на Македонскиот филхармониски оркестар, во аранжман на Никола Мицевски.

Видео

Претставничките на италијанскиот бренд Rebecca за Македонија велат дека Каролина е извонреден професионалец и соработката со неа, како амбасадор на брендот за нашата земја, секако планираат да продолжи со нови и проширени содржини.

„Освен што е врвен артист, прекрасна и исклучителна личност, Каролина е грацилна дама која магично и извонредно знае да го носи секое парче накит од секоја колекција, воодушевува со својата отменост и совршено се вклопува во филозофијата на брендот Rebecca" – додаваат тие.

Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3592 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?