Заводничка: Ријана ги истакна облините во секси долна облека од нејзината најнова колекција
Почетна » Новости » Мода » Заводничка: Ријана ги истакна облините во секси долна облека од нејзината најнова колекција

Заводничка: Ријана ги истакна облините во секси долна облека од нејзината најнова колекција

Со експанзијата на нејзината империја со брендот за долна облека Savage X Fenty, Ријана значително да го зголеми богатството. При промовирањето на колекциите, ѕвездата од Барбадос лично учествува во кампањите.

Најновите модели долна облека од летната колекција беа прикажани од самата пејачка.

Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана Ријана

Ријана направи бум и во мејкап индустријата со брендот Fenty Beauty. Во најновиот туторијал за шминкање, таа покажа како се постигнува летен изглед.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 63%
  • 37%
Се испраќа...

(Вкупно: 5981 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“