Жената на пиедестал: Накит за дамите кои го заслужуваат најдоброто
Почетна » Новости » Мода » Жената на пиедестал: Накит за дамите кои го заслужуваат најдоброто

Жената на пиедестал: Накит за дамите кои го заслужуваат најдоброто

Изразете ја вашата љубов и почит и подарете им деликатно парче блесок на специјалните дами кои ви го разубавуваат животот.

Дарувајте ја вашата мајка, сестра, пријателка, колешка... со накит кој никогаш нема да сака да го извади од себе.

Италијанскиот бренд Rebecca, кој има продажен салон и во „Рамстор“, ви го олеснува изборот селектирајќи колекции кои ја издигнуваат жената на пиедестал.

Колекција Lumiere

попуст до -40%

Светлина и магија. Рафинирани кристали блескаат од прстени, обетки, ланчиња и алки во колекцијата Lumiere.

Rebecca Rebecca Rebecca Rebecca Rebecca Rebecca

Колекција B-Cool

попуст до -40%

Преплетување на модерна естетика и класичната убавина на бисерите ја одбележува колeкцијата B-Cool.

Rebecca Rebecca

Колекција Ninna Nanna

Безусловната и бескрајна љубов помеѓу мајката и детето се инспирација за накитот Ninna Nanna. Покажете ѝ колку ја цените жената која ве донесе на свет подарувајќи ѝ прекрасно парче накит. Или пак, купете идентични ланчиња за вас и за неа кои ќе бидат симбол на вашата поврзаност.

Rebecca Rebecca Rebecca Rebecca

Колекција My World

Возвишете ги дамите кои ги сакате со персонализиран накит. „Испишете“ ги името, прекарот или иницијалите на накитот и со гордост израдувајте некого со уникатен подарок.

Rebecca Rebecca Rebecca Rebecca Rebecca

Предложените парчиња накит можете да ги најдете во првиот македонски продажен салон на реномираниот италијански бренд Rebecca во „Рамстор“.

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3592 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?