Есенски стајлинг: Каролина Гочева атрактивна и модерна за Mango
Почетна » Новости » Мода » Есенски стајлинг: Каролина Гочева атрактивна и модерна за Mango

Есенски стајлинг: Каролина Гочева атрактивна и модерна за Mango

Каролина Гочева сними нова модна кампања за Mango.

39-годишната македонска убавица изгледа атрактивно во женски костум од твид, бежови чизми и црно-бело палто.

„За Каролина Гочева времето не е пречка да изгледа беспрекорнo во својот стил со моделите од колекцијата есен/зима на Mango“ – пишуваат од Fashion Group.

Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 63%
  • 37%
Се испраќа...

(Вкупно: 6016 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“