Есенски модни парчиња кои ги посакуваме од најновата колекција на Springfield
Почетна » Новости » Мода » Есенски модни парчиња кои ги посакуваме од најновата колекција на Springfield

Есенски модни парчиња кои ги посакуваме од најновата колекција на Springfield

Светските брендови забрзано го подигнуваат превезот на таинственоста од есенските колекции.

Лежерна елеганција и урбан шик ги карактеризираат најновите парчиња од шпанскиот бренд Springfield, кој секогаш нуди предлози коишто со сезони нанапред ќе се задржат во вашиот плакар.

Земајќи предвид дека практичноста и комфорот стануваат приоритет при стилските одлуки, Springfield примамува со кежуал модели на кои ќе се навраќате одново и одново.

Тексасот е секогаш во мода

Комотни фармерки кои можете да ги носите и на работа и на прошетка во природа.

FashionGroupФармерки Springfield FashionGroupФармерки Springfield FashionGroupФармерки Springfield

Шармантни комбинезони

Едно парче за целосен изглед. Може ли да е полесно?

FashionGroupКомбинезон Springfield FashionGroupКомбинезон Springfield

Фустани со принт

Лелеави и привлечни фустани кои овозможуваат слободно движење. Комбинирајте ги со патики или кратки чизмички во постудените денови.

FashionGroupФустан Springfield FashionGroupФустан Springfield FashionGroupФустан Springfield

Неодоливи блузи

Џемпери и дуксери кои пленат со забавни дезени и детали.

FashionGroupБлуза Springfield FashionGroupЏемпер Springfield FashionGroupЏемпер Springfield FashionGroupЏемпер Springfield FashionGroupЏемпер Springfield

Неутрално палто

Палтата во неутрални нијанси се фантастични, бидејќи се вклопуваат во секоја комбинација и дозволуваат експериментирање со посилни бои.

FashionGroupПалто Springfield

Колекцијата е достапна на онлајн продавницата на Fashion Group.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 32%
  • 10%
  • 58%
Се испраќа...

(Вкупно: 1318 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.