Есенска модна инспирација од блогерката Марија Визуете
Почетна » Новости » Мода » Есенска модна инспирација од блогерката Марија Визуете

Есенска модна инспирација од блогерката Марија Визуете

Влијанието на блогерките во модната индустрија се зголемува со секоја измината сезона. Марија Визуете е една од модните зависнички кои привлекуваат внимание со своите стилски приказни и градат кули од обожаватели на социјалните мрежи.

Убавата девојка од Минесота е голема љубителка на високите чизми над колена кои ги вклучува во есенските комбинации. Погледнете впечатливи модни предлози од Марија кои ќе ви помогнат при изборот на стајлинг за следното ваше излегување:

Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6816 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.