Почетна » Новости » Мода » Есенска деловна мода: Блогерка склопува комбинации за на работа

Есенска деловна мода: Блогерка склопува комбинации за на работа

Трагате по стилска инспирација за претстојните есенски денови?

Ники е тука за да ви помогне да ги комбинирате парчињата во вашиот плакар на модерен начин. Популарната блогерка, која ги третира улиците како да се модни писти, склопува деловни и класични аутфити кои постојано ѝ носат нови и нови фанови.

Незалудно неа ја следат повеќе од 1,3 милиони лица.

„Го започнав мојот блог за да ја споделам мојата љубов кон модата и се надевам дека ќе ве инспирирам секојдневно да ги третирате улиците како модна писта“ – пишува Ники.

Ники Ники Ники Ники Ники Ники Ники Ники Ники Ники

Ники најчесто избира достапни брендови како што се Zara и H&M.

Ники Ники Ники Ники Ники Ники Ники Ники Ники Ники Ники Ники Ники Ники Ники Ники Ники Ники Ники Ники Ники Ники Ники Ники Ники Ники Ники Ники Ники Ники Ники Ники Ники Ники Ники Ники Ники

Анкета

Анкета
Каде на летен одмор годинава?
  • 10%
  • 41%
  • 17%
  • 32%
Се испраќа...

(Вкупно: 3455 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.