Есенската колекција на Ева Мендес за модерни дами
Почетна » Новости » Мода » Есенската колекција на Ева Мендес за модерни дами

Есенската колекција на Ева Мендес за модерни дами

Ева Мендес ја прослави шестгодишнината од соработката со New York and Company со модерна колекција за дамите кои обожаваат женственост и безвременска класика.

„Смели дизајни се среќаваат со ултра женствени стилови во колекцијата на Ева Мендес“ - пишуваат од брендот New York and Company.

Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 63%
  • 37%
Се испраќа...

(Вкупно: 5889 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“