Едноставна елеганција: Кралицата Летиција во црн фустан и рамни сандали на филмски фестивал
Почетна » Новости » Мода » Едноставна елеганција: Кралицата Летиција во црн фустан и рамни сандали на филмски фестивал

Едноставна елеганција: Кралицата Летиција во црн фустан и рамни сандали на филмски фестивал

Кралицата Летиција мамеше комплименти со едноставна елеганција на Филмски фестивал во Палма де Мајорка.

На културниот настан, сопругата на шпанскиот крал Фелипе носеше минималистички црн фустан од & Other Stories, кој чини 112 долари. Стилскиот избор таа го надополни со рамни сандали од Magrit и чантичка од Mango и придоби само позитивни коментари за изгледот.

Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција

Летиција се качи на сцената за да ѝ ја додели наградата „Masters of Cinema“ на француската актерка Изабел Ипер.

Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција Кралицата Летиција

Анкета

Анкета
Колку често купувате онлајн?
  • 36%
  • 30%
  • 18%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 5800 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.