Дуа Липа и Анвар Хадид во публиката, неговите сестри Бела и Џиџи дефилираа на ревијата на Марк Џејкобс
Почетна » Новости » Мода » Дуа Липа и Анвар Хадид во публиката, неговите сестри Бела и Џиџи дефилираа на ревијата на Марк Џејкобс

Дуа Липа и Анвар Хадид во публиката, неговите сестри Бела и Џиџи дефилираа на ревијата на Марк Џејкобс

Дуа Липа и Анвар Хадид од првиот ред ја проследија ревијата на Марк Џејкобс за сезоната пролет/лето 2020.

24-годишната пејачка и 20-годишниот модел, кои се во врска неколку месеци, позираа пред почетокот на шоуто во рамките на Њујоршката недела на модата.

Ревија на Марк Џејкобс Ревија на Марк Џејкобс Ревија на Марк Џејкобс Ревија на Марк Џејкобс Ревија на Марк Џејкобс Ревија на Марк Џејкобс Ревија на Марк Џејкобс Ревија на Марк Џејкобс Ревија на Марк Џејкобс

Меѓу манекенките кои ги презентираа новите парчиња беа и сестрите на Анвар, Бела и Џиџи.

Ревија на Марк Џејкобс Ревија на Марк Џејкобс Ревија на Марк Џејкобс Ревија на Марк Џејкобс Ревија на Марк Џејкобс Ревија на Марк Џејкобс Ревија на Марк Џејкобс Ревија на Марк Џејкобс Ревија на Марк Џејкобс

Дуа и Анвар истиот ден беа фотографирани на прошетка во Големото јаболко.

Ревија на Марк Џејкобс Ревија на Марк Џејкобс Ревија на Марк Џејкобс

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20172 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?