Деловни и моќни комбинации во есенската кампања на Zara
Почетна » Новости » Мода » Деловни и моќни комбинации во есенската кампања на Zara

Деловни и моќни комбинации во есенската кампања на Zara

Со кампањата „High Tension“, Zara ги презентира најновите парчиња кои ќе мамат женски погледи во бројните бутици низ светот.

Четирите модели Риан ван Ромпеј, Мона Тоугард, Саша Квенби и Мика Шнајдер ги претставија новитетите низ кои се провлекува деловна естетика.

Колекцијата нуди голем избор за моментите кога треба да изгледате професионално, но и вечерни креации за моментите кога сакате да се забавувате.

Zara Zara Zara Zara Zara Zara Zara Zara Zara Zara Zara Zara Zara Zara Zara

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9808 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.