Деловна мода: 57-годишна дизајнерка предлага стилски комбинации за на работа
Почетна » Новости » Мода » Деловна мода: 57-годишна дизајнерка предлага стилски комбинации за на работа

Деловна мода: 57-годишна дизајнерка предлага стилски комбинации за на работа

Иако чекори во шестата деценија од животот, Сузи Рехано може да се пофали со префинет и софистициран стил кој секоја жена би посакала да го копира.

57-годишната модна дизајнерка од Шпанија редовно предлага стилски комбинации за на работа, но неретко нуди и секојдневна модна инспирација. Сузи е основач на Brilliant Barcelona и има една ќерка.

Ѕирнете низ некои од нејзините стилски приказни и можеби ќе соберете идеи како да ги комбинирате парчињата кои ги имате во вашиот плакар. Речиси секогаш, Рехано носи впечатлив накит кој им дава шмек на комбинациите.

Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано Сузи Рехано

Анкета

Анкета
Каде ќе го поминете летниот одмор?
  • 24%
  • 38%
  • 13%
  • 25%
Се испраќа...

(Вкупно: 500 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.