Дамска елеганција: Блогерка восхитува со женствените модни комбинации
Почетна » Новости » Мода » Дамска елеганција: Блогерка восхитува со женствените модни комбинации

Дамска елеганција: Блогерка восхитува со женствените модни комбинации

Сандра Махада ги освојува дамите низ целиот свет, предлагајќи им модни комбинации кои мамат воздишки.

35-годишната блогерка од Шпанија ги соединува своите две најголеми страсти, модата и патувањата, на блогот „Invitada Perfecta“ („Совршена гостинка“). Сандра се декларира како безусловен љубител на свадби и често ги советува дамите каде да пронајдат совршено парче облека за свечените прослави.

Шешири, свечени фустани, впечатлив накит... Сандра ќе ве инспирира да се насочите кон дамска елеганција:

Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада Сандра Махада

Анкета

Анкета
Дали се согласувате со одлуката наставата да започне со физичко присуство?
  • 75%
  • 25%
Се испраќа...

(Вкупно: 2451 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.