Грациозна дама: 50 стилски моменти на Никол Кидман за нејзиниот 50. роденден
Почетна » Новости » Мода » Грациозна дама: 50 стилски моменти на Никол Кидман за нејзиниот 50. роденден

Грациозна дама: 50 стилски моменти на Никол Кидман за нејзиниот 50. роденден

Талентирана актерка, продуцентка, мајка на четири деца и сопруга на угледен музичар... Никол Кидман е одличен пример за успешна холивудска ѕвезда која континуирано нижи нови филмски улоги во своето портфолио.

Шармантната актерка денес ќе зачекори во шестата деценија од својот живот, но нејзиниот младешки изглед, грациозен став и ведар дух воопшто не го откриваат тоа.

Во продолжение следува визуелно потсетување на 50 од највпечатливите стилски моменти на Кидман низ годините.

Никол Кидман Никол Кидман Никол Кидман Никол Кидман Никол Кидман Никол Кидман Никол Кидман Никол Кидман Никол Кидман Никол Кидман
Никол Кидман Никол Кидман
Никол Кидман Никол Кидман
Никол Кидман Никол Кидман
Никол Кидман Никол Кидман
Никол Кидман Никол Кидман
Никол Кидман Никол Кидман
Никол Кидман Никол Кидман
Никол Кидман Никол Кидман
Никол Кидман Никол Кидман
Никол Кидман Никол Кидман
Никол Кидман Никол Кидман
Никол Кидман Никол Кидман
Никол Кидман Никол Кидман
Никол Кидман Никол Кидман
Никол Кидман Никол Кидман
Никол Кидман Никол Кидман
Никол Кидман Никол Кидман
Никол Кидман Никол Кидман
Никол Кидман Никол Кидман
Никол Кидман Никол Кидман

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20010 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?