Гламурозни и сексапилни креации од косовскиот бренд Lule Çerkezi
Почетна » Новости » Мода » Гламурозни и сексапилни креации од косовскиот бренд Lule Çerkezi

Гламурозни и сексапилни креации од косовскиот бренд Lule Çerkezi

Припадничките на понежниот пол кои се стремат да не останат незабележани за големите свечености несомнено ќе бидат примамени од креациите на Lule Çerkezi.

Најновата колекција на косовскиот бренд изобилува со гламурозни фустани кои зрачат со сексапил и ја истакнуваат женската сензуалност.

Lule Cerkezi Lule Cerkezi Lule Cerkezi Lule Cerkezi Lule Cerkezi Lule Cerkezi Lule Cerkezi Lule Cerkezi Lule Cerkezi Lule Cerkezi Lule Cerkezi Lule Cerkezi Lule Cerkezi Lule Cerkezi Lule Cerkezi Lule Cerkezi Lule Cerkezi Lule Cerkezi Lule Cerkezi Lule Cerkezi Lule Cerkezi Lule Cerkezi Lule Cerkezi Lule Cerkezi Lule Cerkezi Lule Cerkezi

Анкета

Анкета
Колку често купувате онлајн?
  • 36%
  • 30%
  • 18%
  • 16%
Се испраќа...

(Вкупно: 5796 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.