Гламурозна: Џенифер Лопез во креација со пердуви на „Gotham Awards“
Почетна » Новости » Мода » Гламурозна: Џенифер Лопез во креација со пердуви на „Gotham Awards“

Гламурозна: Џенифер Лопез во креација со пердуви на „Gotham Awards“

Џенифер Лопез присуствуваше на доделувањето на „Gotham Awards“.

На црвениот тепих во Њујорк, 50-годишната актерка и пејачка мамеше погледи во гламурозна креација со пердуви.

Фустанот кој доаѓа од модната куќа Ралф и Русо, таа го искомбинира со чантичка и сандали од Џими Чу.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

На забавата таа беше со вереникот Алекс Родригез и колешките од филмот „Hustlers“.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19682 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?