Гламурозен бал: Ѕвездите на хуманитарната гала на Ријана
Почетна » Новости » Мода » Гламурозен бал: Ѕвездите на хуманитарната гала на Ријана

Гламурозен бал: Ѕвездите на хуманитарната гала на Ријана

Ријана синоќа го одржа својот четврт хуманитарен бал и покани бројни славни личности да ја поддржат на настанот чија цел е собирање на средства за нејзината фондација „The Clara Lionel Foundation“.

Музичката ѕвезда се појави во бела креација од високата мода на Alexis Mabille.

Ријана

Погледнете како изгледаа славните гостинки меѓу кои беа и сестрите Хилтон и дел од ангелите на Victoria’s Secret.

Џасмин Сандерс

Ѕвездите на балот на Ријана Ѕвездите на балот на Ријана Ѕвездите на балот на Ријана

Парис Хилтон

Ѕвездите на балот на Ријана Ѕвездите на балот на Ријана

Ники Хилтон

Ѕвездите на балот на Ријана Ѕвездите на балот на Ријана Ѕвездите на балот на Ријана

Кендис Сванапул

Ѕвездите на балот на Ријана Ѕвездите на балот на Ријана Ѕвездите на балот на Ријана Ѕвездите на балот на Ријана

Џоан Смолс

Ѕвездите на балот на Ријана Ѕвездите на балот на Ријана Ѕвездите на балот на Ријана

Жозефин Скривер

Ѕвездите на балот на Ријана Ѕвездите на балот на Ријана

Ебони Дејвис

Ѕвездите на балот на Ријана Ѕвездите на балот на Ријана Ѕвездите на балот на Ријана

Даки Тот

Ѕвездите на балот на Ријана Ѕвездите на балот на Ријана

Џастин Скај

Ѕвездите на балот на Ријана Ѕвездите на балот на Ријана Ѕвездите на балот на Ријана

Ла Ла Ентони

Ѕвездите на балот на Ријана Ѕвездите на балот на Ријана

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 64%
  • 36%
Се испраќа...

(Вкупно: 6878 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“