Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со трите слатки дечиња на церемонија за роденденот на кралицата Елизабета
Почетна » Новости » Мода » Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со трите слатки дечиња на церемонија за роденденот на кралицата Елизабета

Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со трите слатки дечиња на церемонија за роденденот на кралицата Елизабета

Војвотката Кетрин и принцот Вилијам ги зедоа со себе трите деца на кулминацијата на парадата по повод 93-тиот роденден на кралицата Елизабета II.

Кралскиот пар со принцот Џорџ, принцезата Шарлот и принцот Луи го проследи колоритното шоу на британското Кралско воено воздухопловство.

Кетрин носеше жолта креација од еден од нејзините омилени брендови – Александар МекКвин.

Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам

За разлика од Кетрин, која пристигна во Бакингемската палата во кочија, принцот Вилијам беше дел од коњаницата.

Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8605 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.