Војвотката Кетрин во фустан Zara од 999 денари и темнозелено палто на првата кралска должност во 2020
Почетна » Новости » Мода » Војвотката Кетрин во фустан Zara од 999 денари и темнозелено палто на првата кралска должност во 2020

Војвотката Кетрин во фустан Zara од 999 денари и темнозелено палто на првата кралска должност во 2020

Додека британското кралско семејство го тресе веста за откажувањето од официјалните обврски на Меган Маркл и принцот Хари, војвотката Кетрин се врати на кралските должности.

38-годишната Војвотка и принцот Вилијам го посетија Бредфорд, каде беа пречекани од нивни фанови.

Кетрин носеше дизајнерско палто од модната куќа Александар МекКвин, а под него фустан од Zara кој на намалување чини само 999 денари.

Кетрин и Вилијам Кетрин и Вилијам Кетрин и Вилијам Кетрин и Вилијам Кетрин и Вилијам Кетрин и Вилијам Кетрин и Вилијам Кетрин и Вилијам Кетрин и Вилијам Кетрин и Вилијам

Кетрин и Вилијам се очекува да се сретнат со локални бизнис лидери и да учествуваат во работилница која им помага на бабите и дедовците со обврските при чување на внучиња.

Кетрин и Вилијам Кетрин и Вилијам Кетрин и Вилијам Кетрин и Вилијам Кетрин и Вилијам Кетрин и Вилијам Кетрин и Вилијам

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18536 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?