Викторија Бекам шик патничка на аеродром во Њујорк
Почетна » Новости » Мода » Викторија Бекам шик патничка на аеродром во Њујорк

Викторија Бекам шик патничка на аеродром во Њујорк

Викторија Бекам е најдоброто рекламно лице за сопствениот бренд. 45-годишната дизајнерка редовно носи креации од своето атејле, со што ги промовира актуелните и претстојните колекции.

За прекуокеанското патување до Њујорк, таа не направи исклучок, веројатно затоа што многу добро знае дека сигурно ќе налета на група папараци на аеродромот Џон Ф. Кенеди.

Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам

Во есенската комбинација, таа вклопи и високи чизми со отворени прсти. Станува збор за модел кој во изминатиов период ѝ е задолжителен елемент во стајлинзите.

Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 62%
  • 38%
Се испраќа...

(Вкупно: 5750 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“