Викторија Бекам шик патничка на аеродром во Њујорк
Почетна » Новости » Мода » Викторија Бекам шик патничка на аеродром во Њујорк

Викторија Бекам шик патничка на аеродром во Њујорк

Викторија Бекам е најдоброто рекламно лице за сопствениот бренд. 45-годишната дизајнерка редовно носи креации од своето атејле, со што ги промовира актуелните и претстојните колекции.

За прекуокеанското патување до Њујорк, таа не направи исклучок, веројатно затоа што многу добро знае дека сигурно ќе налета на група папараци на аеродромот Џон Ф. Кенеди.

Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам

Во есенската комбинација, таа вклопи и високи чизми со отворени прсти. Станува збор за модел кој во изминатиов период ѝ е задолжителен елемент во стајлинзите.

Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 2742 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?