Викторија Бекам сензуална во едиторијал за мексиканскиот „Вог“
Почетна » Новости » Мода » Викторија Бекам сензуална во едиторијал за мексиканскиот „Вог“

Викторија Бекам сензуална во едиторијал за мексиканскиот „Вог“

Пред пандемијата, Викторија Бекам сними фотосесија за мексиканското издание на „Вог“.

46-годишната дизајнерка позираше сензуално пред објективот на виетнамскиот фотограф Ан Ле.

Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам

Како и секоја друга модна куќа, така и брендот на Викторија е погоден од економската криза предизвикана од коронавирусот. Но, популарната сопруга на Дејвид Бекам продолжува со промотивните активности. Деновиве таа се фокусира на новата колекција очила за сезоната пролет/лето 2020.

Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 63%
  • 37%
Се испраќа...

(Вкупно: 5979 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“