Викторија Бекам дигитално ја претстави новата колекција, единствени гости ѝ беа Дејвид и децата
Почетна » Новости » Мода » Викторија Бекам дигитално ја претстави новата колекција, единствени гости ѝ беа Дејвид и децата

Викторија Бекам дигитално ја претстави новата колекција, единствени гости ѝ беа Дејвид и децата

Модната индустрија се прилагодува на пандемијата и ревиите придобиваат нови формати.

Викторија Бекам ја претстави колекцијата пролет/лето 2021 со дигитална презентација од уметничката галерија „Victoria Miro“ во Лондон.

За разлика од претходните години, публиката годинава ѝ беше сведена на најтесното семејство. Дејвид со синовите Ромео и Круз и ќеркичката Харпер ѝ дадоа поддршка на 46-годишната дизајнерка.

Бекам Бекам Бекам
Бекам Бекам Бекам

„Колекцијата е за слободата – да истражуваш, да се дотеруваш, да бидеш себеси“ – порачува Викторија.

Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9806 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.