Викторија Бекам дама со стил во врнежливиот Лондон
Почетна » Новости » Мода » Викторија Бекам дама со стил во врнежливиот Лондон

Викторија Бекам дама со стил во врнежливиот Лондон

Викторија Бекам е дотерана од глава до пети, дури и кога патува.

Славната дизајнерка беше фотографирана додека се упатуваше кон железничката станица „St. Pancras“.

Сивиот комплет со здолниште со високи шлицови, Бекам го надополни со бела кошула, а во својот стајлинг внесе впечатлива виолетова боја преку чантата и обувките.

Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19682 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?