ВИДЕО: 25 начини да носите марама
Почетна » Новости » Мода » ВИДЕО: 25 начини да носите марама

ВИДЕО: 25 начини да носите марама

Еден од најлесните и најефектните начини да го разубавите вашиот изглед и да му дадете модерен шмек е носењето марама. А ова се веројатно најдобрите видео инструкции за различните начини на коишто можете да ги носите вашите марами.

Познатата блогерка Венди на забавен начин презентира 25 различни едноставни врзувања на марамата кои ќе го раздвижат вашиот изглед. Откако ќе го гледате видеото сигурно ќе добиете желба да ја грабнете марамата од плакарот и да испробате неколку врзувања.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18295 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?