ВИДЕО: 16 начини како да врзете марама
Почетна » Новости » Мода » ВИДЕО: 16 начини како да врзете марама

ВИДЕО: 16 начини како да врзете марама

Кој не ги сака марамите? Со нив инстантно може да го промените својот изглед и да го направите помодерен и подинамичен. Единствено што треба да знаете е да ја врзете марамата на интересен и разигран начин.

Се сеќавате на досетливото видео на популарната блогерка Венди во кое таа нè научи како да врзуваме марама на 25 различни начини? Црпејќи инспирација од тоа видео, компанијата Nordstrom направи ново видео-упатство за врзување на марами. Од него ќе научите и 4 креативни начини за носење марама на плажа.

Дајте им нов изглед на вашите марами со помош на следниве идеи:

8 начини за врзување марама 8 начини за врзување марама

Ви се допаднаа? Еве го видеото:

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18444 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?