ВИДЕО: Супер брза фризура која стана хит и која ќе посакате да ја пробате
Почетна » Новости » Мода » ВИДЕО: Супер брза фризура која стана хит и која ќе посакате да ја пробате

ВИДЕО: Супер брза фризура која стана хит и која ќе посакате да ја пробате

Хедер Чапман освои милиони корисници на Instagram со брза и лесна фризура.

Едноставното стилизирање на косата се вклопува идеално во поелегантен стајлинг.

Фризура

Tуторијалот беше објавен пред една седмица, а веќе има повеќе од 17 милиони прегледувања на Facebook и 1,3 милиони на профилот на Хедер на Instagram.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6790 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.