ВИДЕО: Ријана се разголува во секси краток филм за Армани
Почетна » Новости » Мода » ВИДЕО: Ријана се разголува во секси краток филм за Армани

ВИДЕО: Ријана се разголува во секси краток филм за Армани

Ријана сензуално се расоблекува во краток жежок филм за рекламната кампања на Armani Jeans.

Во видеото, 23-годишната пејачка седи на задното седиште на автомобил облечена во фустан, кој мнооогу бавно го соблекува за да се пресоблече во фармерки и кожена јакна.

Црно-белото видео е во „филм ноар“ стил, а музиката е од самата Ријана која заводливо пее: „I got a secret I wanna show you“.

Познатата пејачка неодамна стана рекламно лице на Emporio Armani Underwear и Armani Jeans. Во врска со својот избор, дизајнерот Џорџо Армани изјавил: „Ријана е одличен артист. Нејзината личност, харизма и енергија направија работењето со неа да биде задоволство. Таа совршено го олицетворува современиот и младешки дух на Emporio Armani Underwear и Armani Jeans“.

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 96%
  • 4%
Се испраќа...

(Вкупно: 2138 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?