ВИДЕО: Натали Портман секси во рекламата за Miss Dior Cherie
Почетна » Новости » Мода » ВИДЕО: Натали Портман секси во рекламата за Miss Dior Cherie

ВИДЕО: Натали Портман секси во рекламата за Miss Dior Cherie

Натали Портман изгледа прекрасно во новата реклама за парфемот Miss Dior Cherie.

Во видеото кое трае 30 секунди популарната актерка се појавува во црн краток фустан со набори и е прикажана во стан во Париз со згодниот актер од филмот „Tetro“. Во позадина се слуша заводничката песна „Je T'aime Moi Non Plus“. Рекламата ја режираше познатата Софија Копола.

Прекрасната актерка од филмот „Црниот лебед“ во моментов е бремена со своето прво дете. Портман е голем фаворит за освојување на Оскар за најдобра актерка. Дали ќе успее да добие статуетка, ќе дознаеме в недела.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 4086 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?